szpilki

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu włącza się w akcje prozdrowotne. W piątek 25 września 2020 r. „Mechanik” wziął udział w ogólnopolskiej akcji #DzienSzpilek na rzecz dzieci chorych na raka, której organizatorem była Moliera2. Dziewczyny z „Mechanika” „wskoczyły” w wysokie obcasy, zrobiły zdjęcia, opublikowały je jako post na Instagramie/Facebooku i otamowały je #DzienSzpilek po to, aby pomóc dzieciom chorym na raka. Za jedna taka fotkę Moliera2 i partnerzy zabawy przekażą 2 zł na rzecz pacjentów z Przylądka Nadziei. W ten sposób uczennice z popularnego „Mechana” przyczyniły się do zebrania środków na zakup kosztownych, nierefundowanych leków, sfinansowanie terapii i rehabilitacji oraz zakup nowoczesnego sprzętu do Ponadregionalnego Centrum Onkologii Dziecięcej „Przylądek Nadziei” we Wrocławiu. Wspaniale jest pomagać!

Zdjęcia w GALERII.