magazynier logistyk

Nie lubisz nudy i chcesz zdobywać zawód z przyszłością? Mamy coś dla Ciebie. Magazynier – logistyk.
W ciągu 3 lat nasza świetnie przygotowana kadra pomoże Ci z łatwością zdać egzamin zawodowy
oraz przygotuje Cię do wykonywania popularnego i poszukiwanego na rynku pracy zawodu magazyniera.

Nie lubisz nudy i chcesz zdobywać zawód z przyszłością? Mamy coś dla Ciebie. Magazynier – logistyk. W ciągu 3 lat nasza świetnie przygotowana kadra pomoże Ci z łatwością zdać egzamin zawodowy oraz przygotuje Cię do wykonywania popularnego i poszukiwanego na rynku pracy zawodu magazyniera.
Jako absolwent możesz zostać pracownikiem magazynu. Będziesz zarządzał dokumentacją i ewidencją magazynową. Do twoich kompetencji należeć będzie przyjmowanie, przechowywanie i wydawanie towarów, kompletowanie towaru oraz jego rozsyłka, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji oraz organizowanie pracy swojej i osób podległych zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi.

Profil absolwenta i perspektywy.

  • Nauka kończy się egzaminem, który skutkuje otrzymaniem kwalifikacji SPL.01. Absolwent może kontynuować dalszą naukę i uzyskać dyplom zawodowy w zawodzie technik logistyk po potwierdzeniu kwalifikacji SPL.04. Organizacja transportu oraz uzyskaniu wykształcenia średniego lub średniego branżowego.
  • Absolwenci naszej szkoły są wszechstronnie przygotowani do pracy w magazynach, centrach logistycznych i dystrybucyjnych, terminalach kontenerowych oraz firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych.