spotkanie wigilijne

W dniu 13.12.2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu odbyło się zebranie z rodzicami w świątecznej oprawie.
Najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia złożyła rodzicom V-ce Dyrektor ZS Nr 1 w Olkuszu Pani Aneta Gut.
Rodzice uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym i wysłuchali Koncertu Bożonarodzeniowego w wykonaniu szkolnego zespołu wokalno-instrumentalnego.

Zdjęcia w GALERII.

Zastawiony ciastami (przygotowanymi przez klasy: 3b ZSZ - wych. Pani Edyta Haberka, 1a -wych. Pani Alicja Chmiest oraz Pani Karolina Gawron) świąteczny stół, okolicznościowe, piękne dekoracje, jasełka i kolędy, wprowadziły uczestników uroczystości w atmosferę oczekiwania na Wigilię Narodzenia Pańskiego. Po koncercie rodzice udali się na spotkania z wychowawcami klas.
Uroczystość przygotowały Panie: Alicja Chmiest, Edyta Haberka, Karolina Gawron, Ewa Głąb, Joanna Woszczek oraz Pan Jakub Stala.