liga siatka 5

W czwartek 8 listopada 2018 r. odbyło się losowanie kolejności meczy Szkolnej Ligi Siatkówki. Tym samym rozpoczęła się 5 edycja tych rozgrywek w ZS Nr 1 w Olkuszu. Do tegorocznej rywalizacji zgłosiło się 5 zespołów: KOLOROWE DINOZAURY – uczniowie z klas - IIe,, IIIe IIId i IIIf, KONTENER NOWY SĄCZ - klasa Ib TPS, ŁOGIEŃ KLUCZE - klasa II c, NIUŃKI - klasa IId oraz BRAK NAZWY – klasa IIIf.

siatka 6

Mecze rozgrywane będą systemem ,,każdy z każdym”. W tym sezonie każdy wygrany set będzie liczony za 1 punkt. Wszystkim drużynom życzymy udanych występów i oczywiście wygrania pamiątkowego pucharu. Najaktywniejsi siatkarze otrzymają upominki, które jak co roku ufunduje firma ,,MONTERSI.PL” .Organizatorem i koordynatorem rozgrywek jest p. Grzegorz Żmudka.
Skład zespołów:
1 KOLOROWE DINOZAURY: Bartosz Głąbek, Szymon Kowalski, Jakub Kulig , Kacper Majewski, Mateusz Stach, Marcin Zub, Michał Zub, Jakub Żuławiński
2 KONTENER NOWY SĄCZ: Jakub Kemona ,Konrad Noga, Jakub Piotrowski, Jakub Sroka, Michał Kur, Mateusz Wieczorek, Damian Madejski, Mateusz Bryniak
3 ŁOGIEŃ KLUCZE: Jakub Barczyk, Sebastian Bigaj, Michał Janczyk, Jakub Jurczyk, Mateusz Lorek, Piotr Szczurek
4 NIUŃKI: Kamila Łazińska, Tomasz Tondos, Daniel Siwek, Alicja Kulawik, Adam Dudek, Wiktor Romanek, Karolina Nowak
5 BRAK NAZWY: Patryk Gil, Michał Niewiadomski, Mateusz Glanowski, Paweł Nowak, Ruben Piątek, Daniil Titarenko, Przemysław Seweryn

liga siatka 1  liga siatka 2
liga siatka 3   liga siatka 4