Jestem przedsiębiorczy

Jesteśmy niezmiernie dumni z udziału uczniów szkół podstawowych w konkursie "Jestem przedsiębiorczy - planuję swój biznes”. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło uczestnikom zaprezentować swoje przedsiębiorcze umiejętności oraz kreatywność w planowaniu i realizacji własnego biznesu.
Gratulujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w realizacji swoich przedsiębiorczych planów oraz rozwoju swoich biznesów!

Zobacz PLAKAT.

Wyniki konkursu:
I miejsce: Maria Starosta SSSP 4 Olkusz
II miejsce: Paweł Kania SP Gorenice
III miejsce: Martyna Pichlak SP 2 Olkusz
Wyróżnienie 1: Alicja Nabagło SP 1 Olkusz
Wyróżnienie 2: Laura Salamon SP 9 Olkusz
Wyróżnienie 3: Amanda Trawińska SP Kąpiele Wielkie
Cieszymy się ogromnie, że tak wielu uczniów wzięło udział w konkursie, co pokazuje ich zaangażowanie w rozwój umiejętności przedsiębiorczych oraz chęć do nauki i eksploracji świata biznesu. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wasza innowacyjność i zaangażowanie są godne uznania. Dziękujemy również nauczycielom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu za ich wkład i wsparcie.