Konkurs ekonomiczny

Jesteśmy bardzo dumni z udziału wszystkich uczniów w Konkursie Wiedzy Ekonomicznej i Finansowej, który odbył się 30 kwietnia. To było wyjątkowe wydarzenie, które pozwoliło uczestnikom wydarzenia wykazać się nie tylko znajomością teoretycznych zagadnień ekonomicznych, ale także umiejętnością analizy realnych problemów ekonomicznych. Cieszymy się ogromnie, że tak wielu uczniów wzięło udział w konkursie, co pokazuje ich zaangażowanie w rozwój wiedzy ekonomicznej i finansowej. Wasza determinacja i wysiłek są godne uznania.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Łucja Baran I LO Olkusz
II miejsce: Natalia Nowak I LO Olkusz
III miejsce: Adam Stolarczyk ZS Nr 1 Olkusz
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Wasze zaangażowanie i wysiłek są naprawdę inspirujące. Dziękujemy również nauczycielom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację konkursu za ich wkład i wsparcie. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w pogłębianiu wiedzy ekonomicznej i finansowej!