Bezpłatny Voucher

Znamy już wyniki rekrutacji uczniów przeprowadzonej w celu otrzymania bezpłatnego vouchera na zagraniczną wycieczkę szkolną.
Jest nam miło zakomunikować, że spośród uczniów zakwalifikowanych do II etapu rekrutacji Komisja Rekrutacyjna wyłoniła zwycięzcę, który skorzysta z tej atrakcyjnej Nagrody i pojedzie na organizowaną przez pana Krzysztofa Jurgę 11-dniową wycieczkę zagraniczną, która odbędzie się w dniach 30.04.2024 r. - 10.05.2024 r. do Hiszpanii.

Szczęściarzem okazał się być uczeń klasy 4Bp – Marek Wylaź, który spełnił kryteria regulaminowe polegające na zaangażowaniu w działalność pozalekcyjną na rzecz Szkoły i promocję Szkoły w środowisku lokalnym w I okresie roku szkolnego 2023/2024.
Nagrodę dla Marka uroczyście wręczył w dniu dzisiejszym pan Tomasz Turek właściciel Biura Podróży Abraksas z Katowic, które ufundowało voucher na kwotę 2 tys. złotych. W programie wyjazdu jest między innymi zwiedzanie Paryża, Saint-Tropez, Barcelony, Tossa de Mar, Girony czy Werony.
Dziękujemy panu Tomaszowi Turkowi za owocną współpracę.

Voucher