Rekolekcje 2024W dniach od 13-15 marca uczniowie naszej szkoły wraz z LO nr 4 i ZDZ uczestniczyli w rekolekcjach, które prowadził ks. Łukasz Tkaczyk. Tematy poruszane przez księdza były mocno związane z życiem młodego człowieka. Dotyczyły poszukiwania trwałego i prawdziwego szczęścia, którego źródłem jest relacja z Bogiem oraz powierzenie mu ciężkiego plecaka naszych trudności. Ksiądz ukazywał na podstawie Pisma Świętego właściwy obraz Boga, który kocha człowieka i szuka Go.

Zdjęcia w GALERII.

Pojawił się także temat miejsca młodego człowieka w Chrystusowym Kościele. Uczniowie byli uczestnikami konferencji, adoracji, spowiedzi świętej oraz uroczystej Mszy Świętej z asystą liturgiczną. Mamy nadzieję, ze te rekolekcje przyniosą owoce w naszym życiu i przygotują nas na obchody Świąt Wielkiej Nocy.