Zakończenie praktyk w SewilliGrupa 8 uczniów z zawodu technik mechatronik z celującymi ocenami w dzienniczkach praktyk zakończyła trzytygodniową praktykę w Sewilli w ramach projektu „EUROpraktyki2” realizowanego z programu Erasmus+(05.02.-23.02.2024 r.).
Każdy z uczestników uzyskał: certyfikat ukończenia kursu języka hiszpańskiego na poziomie A1, certyfikat potwierdzający udział w projekcie osób uczących się, certyfikat ukończenia szkolenia językowo – kulturowo – pedagogicznego, dokument Europass Mobilność. Projekt realizowany był z wykorzystaniem systemu ECVET.

łodzież w czasie pracy w hiszpańskim zakładzie doskonaliła umiejętności zawodowe, własny warsztat pracy ale przede wszystkim przełamywała barierę językową, poprawiała swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i hiszpańskim. W ramach upowszechniania rezultatów projektu przygotowali relację z całego projektu zamieszczając swoje zdjęcia i komentarz z praktyk i pobytu na facebooku tworząc grupę: „EUROpraktyki2 Sewilla-II mobilność”, na którą serdecznie zapraszamy.
EUROPraktyki2 -projekt realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ (KA 121-VET)