Otwarcie sali na bisUczniowie i grono pedagogiczne, cała społeczność szkolna byli świadkami niezwykłego wydarzenia – otwarcia nowej sali gimnastycznej! W piątek 26 stycznia obiekt został oficjalnie otwarty przez delegację ze Starostwa Powiatowego ze starostą olkuskim Panem Bogumiłem Sobczykiem na czele, w zacnym towarzystwie przyjaciół szkoły i osób zaangażowanych w rozwój przedsięwzięcia.

Zdjęcia w GALERII.

Natomiast dzisiaj na galę zostali zaproszeni uczniowie, gdyż jak podkreśliła Dyrektor ZS Nr 1 Pani Aldona Nowicka – „to miejsce jest Wasze”. Pani Dyrektor przypomniała wzruszonym uczniom historię oddania do użytku poszczególnych obiektów szkolnych na przestrzeni lat, jak i nie zapomniała imiennie podziękować osobom, które zaangażowały się w uroczystość. Program artystyczny został utrzymany w konwencji tematyki sportowej – pojawiły się piękne muzy i wspaniali sportowcy. Nie zabrakło akcentów muzycznych – występu skrzypaczki Pani Natalii Nakrejko, gry i śpiewu zespołu Mechan Band pod czujnym okiem Pana Sławomira Haberki. Tegoroczni maturzyści zatańczyli magicznego walca. Wszystko odbyło się w atmosferze radości i szczęścia. Przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli podziękowania Pani Aldonie Nowickiej – naszej Pani Dyrektor, która dzięki staraniom i determinacji doprowadziła do powstania tak pożądanego obiektu. Mając tak nowoczesną na miarę XXI wieku salę sportową jesteśmy dumni i pełni nadziei na wielkie sukcesy i czekamy na wyjątkowe przedsięwzięcia kulturalne. To było wydarzenie pełne wzruszeń, emocji i niezapomnianych wrażeń.