wycieczka uczniów z klasy IaUczniowie klasy Ia postanowili wprowadzić w swoją codzienność atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. W tym celu udali się do Multikina w Jaworznie, by obejrzeć film – „Uwierz w Mikołaja”. Po seansie nikt nie miał wątpliwości, że święty Mikołaj istnieje naprawdę.
Żeby emocji było więcej skorzystali z innej atrakcji w centrum – kręgielni. W poszukiwaniu świątecznych akcentów udali się do Katowic, by podziwiać tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy.

Inspiracji świątecznych było co niemiara - od kulinarnych (pachnące pierniki, miody, świąteczne herbatki) po rozrywkowe (tańczące pluszaki, karuzele, koło młyńskie). Rynek wręcz zatonął w świątecznych dekoracjach. Uczniowie byli zachwyceni, gdyż światełka pięknie rozświetlały rynek o zmroku. Niewątpliwie ten wyjątkowy dzień upłynął w rozśpiewanej, świątecznej atmosferze. Fotografie klasowe z tego wydarzenia można podziwiać w galerii.