Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej

15 listopada odbył się szkolny etap Ogólnopolskiej Olimpiady Teologii Katolickiej z zakresu Katolickiej nauki społecznej.
Uczniowie przygotowując się do olimpiady, mogli poszerzyć wiedzę m.in. na temat godności człowieka i jego praw, szacunku do życia ludzkiego, wartości pracy oraz współdziałania w społeczeństwie w duchu solidarności w poszanowaniu dobra wspólnego.

Lekturę stanowiły dokumenty Urzędu nauczycielskiego Kościoła oraz Pismo Święte. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowała się: Łucja Trepka kl 1a, Maria Karcz kl 1a oraz Zuzanna Kalęba z kl 1b. Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach konkursowych.

Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej 1  Ogólnopolska Olimpiada Teologii Katolickiej 2