Warsztaty

Klasa 2 F – Technik fotografii i multimediów gr 2, pod opieką pani Iwony Rams, bierze udział w projekcie „Maria Płonowska – malarka zapomniana” w ramach IV edycji konkursu grantowego „Dzieci Kapitana Nemo”, realizowanego przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Olkuszu, finansowanego przez Fundację BGK.
W dniu 11 października 2023 r. uczniowie klasy 2F – uczestnicy projektu, wzięli udział w drugich warsztatach fotograficznych poprowadzonych przez pana Tomasza Móla - artystę fotografa, których inspiracją było malarstwo Marii Płonowskiej.
Zdjęcia grupowe, operowanie przysłoną i czasem naświetlania, praca ze statywem, ustawianie kadru, kompozycja, konfiguracje zdjęć, to niektóre z zagadnień omawianych na warsztatach.