Doposażenie pracowni 2

Pracownia grafiki komputerowej i poligrafii nieustannie rozbudowuje przestrzeń o nowe narzędzia pracy, oferując uczniom wszechstronny rozwój i dostęp do najwyższej jakości sprzętów. Zawód ten wybrały osoby kreatywne, które dzięki twórczemu myśleniu i wyobraźni przestrzennej zostają specjalistami w obsłudze programów graficznych, programów do składu komputerowego. Cyfrowe systemy produkcyjne, nowinki techniczne, rozmaite techniki drukarskie, obróbka wydruków 3D to tematy, które przykuwają uwagę uczniów. Osoby wybierające specjalizację zawodową jaką jest poligrafia i grafika komputerowa nieustannie poznają tajniki zawodu, pracują na coraz nowocześniejszych narzędziach, tworzą innowacyjne, reklamowe projekty.

Obsługa nowoczesnego programowania staje się obecnie jedną z kluczowych umiejętności, dlatego tak ważną kwestią jest nowy sprzęt. Dzięki doposażeniu pracowni przez Pana Łukasza Kajdę (Grafpress) o kolorowy system do druku cyfrowego bizhub PRESS C1060 / C1070 / P firmy Konica Minolta uczniowie mogą rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.
Sprzęt na którym pracują stwarza doskonałe możliwości w zakresie obsługi nośników i funkcji wykańczania, zarządzanie podłożami drukowymi i wszechstronność w zakresie opcji wykańczania, takich jak broszurowanie, wykonywanie opraw klejonych czy dziurkowanie dla opraw spiralnych (GBC). Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi Kajdzie za przyczynienie się do wysokiej jakości wyposażenia pracowni grafiki i poligrafii cyfrowej.

Doposażenie pracowni 1  Doposażenie pracowni 3