Zebranie z Rodzicami 2023

Dyrektor wraz z Gronem Pedagogicznym serdecznie zapraszają rodziców uczniów na pierwsze zebranie, które odbędzie się 8 września: dla klas I o godzinie 16:00, natomiast dla klas II, III, IV, V o godzinie 17:00, o godzinie 16:45 odbędzie się spotkanie Dyrekcji z trójkami klasowymi rodziców natomiast o 17:30 odbędzie się spotkanie Komitetu Studniówkowego w sali audytoryjnej. Sale przydzielone będą zgodnie z przedstawionym w załączniku harmonogramem i informacją umieszczoną przy drzwiach wejściowych do poszczególnych budynków szkoły.

Wykaz sal na spotkania z rodzicami

Odgórnie dziękujemy za bezcenną obecność, gdyż sprawy bieżące i organizacyjne dotyczące dobra, bezpieczeństwa, rozwoju dydaktyczno-społecznego naszych uczniów oraz niezbędna i skuteczna współpraca z rodzicami stanowią w naszej szkole aspekt priorytetowy. Serdecznie Państwa zapraszamy!