Nauka się opłacaUczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce lub 100 % frekwencję w roku szkolnym 2022/2023 zostali nagrodzeni jednodniową wycieczką do Krakowa. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego w dniu 21 czerwca 2023 r. grupa uczniów pod opieką Pań Aleksandry Kurkowskiej, Weroniki Mstowskiej oraz Kingi Hrabii-Babiuch udała się do Laserparku w Krakowie.

Po ekscytującej i pełnej wrażeń dwugodzinnej zabawie w laserowy paintball na arenie i laserowy labirynt, uczniowie udali się na spacer w okolice Krakowskiego Rynku Głównego. Następnie czekał na uczniów pyszny obiad w klimatycznej Gospodzie Koko oraz lodowy deser, który przyniósł chwilę orzeźwienia w ten gorący dzień.
Uczniowie wrócili z przekonaniem, że ciężka praca i wytrwałość przynoszą rezultaty. Dziękujemy sponsorom firmie Malbox Sp. z o.o. z Osieka oraz firmie TAKT Spółka z o.o. z Bolesławia za wsparcie finansowe tego wyjazdu.