Święto SrebraZespół Szkół Nr 1 w Olkuszu z zaangażowaniem uczestniczy w imprezach regionalnych. Wkłada całe swoje „serce”, aby zaoferować Odbiorcom swoje wszechstronne możliwości edukacyjne.
W dniach 03-04 czerwca 2023 r. (sobota i niedziela) nasze wspaniałe Słuchaczki Szkoły Policealnej ze sławetnego „Staszica”: Opiekunki Medyczne, Florystki i Kosmetyczki, wzięły udział w tradycyjnym, dwudniowym Święcie Srebra - Dniach Olkusza 2023.

Goście zwiedzający piękne, kolorowe, urozmaicone wieloma zawodami policealnymi stoisko Szkoły Policealnej ZS Nr 1 w Olkuszu, mieli niecodzienną okazję skorzystać z masażu, wziąć udział w warsztatach florystycznych, zmierzyć ciśnienie, cukier, uzyskać fachową poradę od Naszych Wspaniałych Słuchaczek Szkoły Policealnej: Opiekunek Medycznych, Florystek i Kosmetyczek.
„Jak najwięcej takich wspaniałych Słuchaczy i Nauczycieli” – wpisała na szkolnym Fb Dyrektor ZS Nr 1 w Olkuszu Pani Aldona Nowicka.