Zakończenie praktyk w SewilliGrupa 19 uczniów z zawodu technik mechatronik, technik automatyk, technik architektury krajobrazu, technik logistyk, technik elektryk, technik chłodnictwa i klimatyzacji z celującymi ocenami w dzienniczkach praktyk zakończyła trzytygodniową praktykę w Sewilli w ramach projektu „EUROpraktyki2” realizowanego z programu Erasmus+(17.04.-08.05.2023r.).
Nad bezpieczeństwem grupy czuwali opiekunowie: Pani Dyrektor Aldona Nowicka, Pani koordynator projektu Elżbieta Kania, Pan wicedyrektor Dariusz Skałbania oraz Pan Tomasz Górecki.

Zdjęcia w GALERII.

 

Każdy z uczestników uzyskał: certyfikat ukończenia kursu języka hiszpańskiego na poziomie A1, certyfikat potwierdzający udział w projekcie osób uczących się, certyfikat ukończenia szkolenia językowo – kulturowo – pedagogicznego, dokument Europass Mobilność. Projekt realizowany był z wykorzystaniem systemu ECVET.
Młodzież w czasie pracy w hiszpańskich zakładach doskonaliła umiejętności zawodowe, własny warsztat pracy ale przede wszystkim przełamywała barierę językową, poprawiała swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i hiszpańskim. W ramach upowszechniania rezultatów projektu przygotowali relację z całego projektu zamieszczając swoje zdjęcia i komentarz z praktyk i pobytu na facebooku tworząc grupę: „EUROpraktyki2 Sewilla”, na którą serdecznie zapraszamy.
EUROPraktyki2 -projekt realizowany z funduszy Unii Europejskiej w ramach AKCJI 1 Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ (KA 121-VET)