Pożegnanie maturzystówW dniu 28 kwietnia 2023 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu odbyło się uroczyste zakończenie cyklu kształcenia dla klas maturalnych: 4a - wych. Pani Agata Ostrowska, 4b - wych. Pani Wioletta Hudzińska, 4d - wych. V-ce Dyrektor ZS Nr 1 w Olkuszu Pani Dagmara Chorzępa, 4f - wych. Pan Sławomir Haberka.

Zdjęcia w GALERII.

„Jestem przekonana, że zdobyte tu przygotowanie do dorosłego życia pozwoli Wam zrealizować Wasze plany i marzenia. Dlatego życzę Wam wiary w siebie, wytrwałości, pięknych wyników na maturze. Żyjcie choć trochę dla innych, jeżeli chcecie w pełni żyć dla siebie. Szanujcie innych, abyście umieli szanować siebie”– powiedziała Dyrektor ZS Nr 1 w Olkuszu Pani Aldona Nowicka.
W trakcie akademii zostały wręczone dyplomy i nagrody dla absolwentów za wyniki w nauce działalność na rzecz szkoły i osiągnięcia.
Klasy czwarte po szkole podstawowej wraz ze swoimi wychowawcami przygotowały
dla maturzystów miłą niespodziankę - wspaniały, pyszny tort.
Część artystyczną w wykonaniu uczniów Szkoły przygotowała Pani Barbara Staniszewska.
W przygotowanie uroczystości były także zaangażowane Panie: Ewa Głąb i Agata Ostrowska oraz Panowie: Sławomir Haberka, Łukasz Trepka i Mariusz Grewenda.