zsnr1olkusz

Dla niektórych poświąteczny tydzień będzie wiązał się z wieloma emocjami. Sukcesy naszych uczniów dosięgają bowiem coraz to wyższych szczebli, także tych ogólnopolskich.
Weronika Chmiest, tegoroczna maturzystka z klasy technik architektury krajobrazu przeszła do etapu okręgowego XLVI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Zmagania odbędą się w dniach 14-15 kwietnia w górach, w Nawojowej.

Natomiast dzień wcześniej w głąb Polski, bo do Bydgoszczy, wyruszą uczennice z klasy 4b – Aleksandra Szumera oraz Maja Żuk. Będą reprezentować naszą szkołę na prestiżowej XLV Olimpiadzie Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej.
Najdalszą drogę, bo aż nad morze przebędą nasi logistycy – Kacper Goraj i Klaudia Skóra z klasy 4d. Na Uniwersytecie Gdańskim w Sopocie w dniach 13-14 kwietnia wezmą udział w finale VII Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Klaudia przeszła do finału już po raz drugi.
Życzymy powodzenia i czekamy na kolejne wieści o sukcesach!!!