mechanic mascot

Z inicjatywy Komisji przedmiotów zawodowych branży mechanicznej oraz Komisji samorządu uczniowskiego i działań pozalekcyjnych organizowany jest w Szkole konkurs dla wszystkich zawodów na „MASKOTKĘ MECHANIKA”. Każdy uczeń może wykazać się pomysłowością, kreatywnością oraz zdolnościami manualnymi przy konstruowaniu modelu MASKOTKI. Jest też szansa na dobrą zabawę i oderwanie się od trudu zdalnej nauki. Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 27.11.2020 r. u Pani Anny Kowal.
Gotowe prace konkursowe należy dostarczyć do 08.02.2021 r. Powołane Jury nagrodzi trzy najlepsze prace, spośród których zostanie wybrana Maskotka Mechanika poprzez głosowanie on-line przeprowadzone na Facebooku szkolnym do dnia 12.02.2021 r. Niech zadziała Wasza wyobraźnia !!!
REGULAMIN KONKURSU.