Saint Gobain Sekurit Polska

15.02.2023 r. uczniowie klasy 4dp pod opieką Pani Elżbiety Kania i Pani Bogusławy Sypień zwiedzili zakład pracy SAINT-GOBAIN INNOVATIVE MATERIALS POLSKA SP. Z O.O. oddział Sosnowiec i Dąbrowa Górnicza.Uczniowie mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką zakładu pracy z naciskiem na systemy logistyczne, zastosowane środki techniczne oraz bezpieczeństwo i higienę pracy. Saint-Gobain Sekurit Polska jest producentem szyb do samochodów i pojazdów transportowych, prowadzącym działalność w ramach dwóch aktywności. Zakład Sekurit Polska w Dąbrowie Górniczej produkuje oszklenia samochodowe (szyby przednie, tylne, boczne, dachowe) z zastosowaniem najnowszych technologii, które dostarczane są bezpośrednio do fabryk samochodowych. Część produkcji zlokalizowana Sosnowcu.