Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu osiągają znaczące sukcesy w zakresie wyników w nauce. Każdego roku najlepsi uczniowie Szkoły są uhonorowani Stypendiami Prezesa Rady Ministrów. Tak też się stało w bieżącym roku szkolnym.
W dniu 2 grudnia 2022 r., w Auli A1 Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Małopolski Kurator Oświaty Pani Barbara Nowak, uroczyście wręczyła dyplomy Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023, w gronie których znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu: Magdalena Kozioł z klasy 4a i Jakub Pietrzyk z klasy 4 EP.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów zostają przyznane uczniom, którzy otrzymali najwyższą średnią ocen w danej szkole lub wykazują szczególne uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.
Opiekę nad uczniami z naszej Szkoły podczas uroczystej Gali sprawowała Pani pedagog Bogusława Sypień.
Najserdeczniejsze gratulacje!
Lista stypendystów Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2022/2023 z Województwa Małopolskiego znajduje się na stronie: