stl

Klasa 4 Dp z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu angażuje się w spotkania w ramach Klubu Interesującej Książki działającego przy Stowarzyszeniu Teatralno-Literackim. Uczniowie klasy 4 Dp w dniu 5 września 2022 r. pod kierunkiem Pań: mgr Iwony Rams i mgr Doroty Dziurowicz, w ramach realizacji przez Technikum Nr 1 w Olkuszu – ZS Nr 1 w Olkuszu „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, korzystając z księgozbioru biblioteki szkolnej, zorganizowali spotkanie Klubu Interesującej Książki działającego przy Stowarzyszeniu Teatralno-Literackim.

loga pasek program rozwoju czytelnictwa

KIK 2

Podczas klimatycznego spotkania, uczestnicy zapoznali się z księgozbiorem zakupionym w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025” i dzielili się refleksjami dotyczącymi treści nowych książek.

 

 

 

KIK przy STL 2 KIK przy STL 1 KIK przy STL 3