Nakarm umysł książką

Klasa 1 g pragnie podzielić się ze wszystkimi cenną radą – nakarm umysł książką!
Uczniowie klasy 1 g - wych. mgr Aleksandra Kurkowska, z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu, we wrześniu 2022 r. pod kierunkiem mgr Iwony Rams, w ramach realizacji przez Technikum Nr 1 w Olkuszu – ZS Nr 1 w Olkuszu „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”, korzystając z księgozbioru biblioteki szkolnej, wykonali projekt „Nakarm umysł książką”.

loga pasek program rozwoju czytelnictwa

Celem projektu było zachęcanie do korzystania z mądrości zawartych w książkach.
Uczniowie poszerzyli własną wiedzę na temat roli książek w życiu człowieka.
Wykonali plansze z cytatami o książce, które zachęcają do częstszego sięgania po książkę.
Kolorową wystawkę można oglądać w bibliotece szkolnej.

 Nakarm umysł książką 1  Nakarm umysł książką