Zakończenie roku szkolnego 2021 2022Uroczyście ogłaszamy, iż rok szkolny 2021/2022 odszedł do historii! Po raz ostatni uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 spotkali się z przyjaznym gronem Dyrekcji, Nauczycieli i Wychowawców, by odebrać świadectwa i nagrody za ciężką pracę. Dzisiaj wyjątkowo rok szkolny zegnaliśmy w plenerze. Pogoda okazała się jednak sprzyjająca. Słońce podgrzewało atmosferę oczekiwania na zbliżające się wakacje, a lekka bryza wprowadzała element fantazji do szkolnej akademii.

Zdjęcia w naszej GALERII.

Nagrodzeni uczniowie, choć nieco zmęczeni po wczorajszej wycieczce do Wrocławia, dzielili się swoimi emocjami i przeżyciami. Wspaniały nastrój dopełniał widok ekipy budowlanej, która buduje nam gimnastyczną salę marzeń. Pani Dyrektor podsumowując miniony rok, określiła go jako bardzo udany, bo związany z sukcesami naszej młodzieży. Uskrzydleni taka oceną ”na świadectwach, wzbici w radość, odlecieli uczniowie”.