Wycieczka do WrocławiaDzisiejszego dnia, tradycyjnie jak co roku nasi nagrodzeni uczniowie uczestniczyli w wycieczce, która była ich nagrodą za rok pełen pracy. W poprzednich latach zwiedzaliśmy Sandomierz, Kraków a teraz ponownie jedno z europejskich stolic kultury- Wrocław. Podróż była długa ale warta swego gdyż uczniowie zwiedzili Wrocławskie ZOO wraz z afrykarium oraz spacerowali pięknymi i klimatycznymi uliczkami Wrocławia jednocześnie wysłuchując ich ciekawej historii. Wszyscy zachwycali się pięknem miasta i z chęcią wyszukiwali krasnali, które były ulokowane w różnych miejscach miasta.

Zdjęcia w GALERII.

 

Dzisiejszy wyjazd dla nagrodzonych uczniów był możliwy dzięki wsparciu następujących sponsorów:
ANBI-TECH S.C. Anna Chłosta, Bartłomiej Chłosta Olewin 50A 32-300 Olkusz
Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej "KRAKSERVIS" Sp. z o.o. Zakład Konstrukcji Stalowych, Olewin 50G, 32-300 Olkusz
Przedsiębiorstwo Zagraniczne LIGNA Sp. z o.o. , Olewin 20L, 32-300 Olkusz