Wspaniała ekipa 2Fp

Wspaniała ekipa elektryków klasy 2Fp wraz z wychowawcą świętowała zakończenie nauki w bieżącym roku - wyprawą w góry. Podróż pociągiem do Milówki, zakupy w Biedronce, a potem mozolna wspinaczka na Halę Boraczą i dwie noce w tamtejszym schronisku.

Zdjęcia w naszej GALERII.

W ciągu tych trzech dni zdobyli szczyt Rysianki i minęli górę Romanka. Jak przystało na górską wyprawę pili z potoku, rozpalali ognisko za pomocą dwóch patyków i piekli kiełbaski. Mówili o sobie – wesoła kompania. Ich śpiew słychać było z daleka. Nie obyło się też bez przygód, które tu przemilczymy. Jedno jest pewne – taką wyprawę pamięta się na całe życie i planuje się już kolejną. A jeśli chcecie dowiedzieć się jeszcze czegoś więcej, zapraszamy do GALERII oraz… zapytajcie ich sami, jak się robi kiełbaski a’la Pedro i kto zapadł w sen Faraona?