Anna książka

Anna Kiełtyka jest uczennicą klasy 3B i jej pasją są książki. Jest ona zarówno wielką miłośniczką czytania książek beletrystycznych i młodzieżowych ale także jej samej udało się napisać książkę.
„Zostań” to książka, którą Ania napisała w ciągu trzech miesięcy, poświęcając jej dwie godziny dziennie. Jest to pozycja, która „utkana” jest z marzeń i przeżyć autorki. Najtrudniejszy etap pracy nad książką był dla niej początek oraz nadanie tytułu.

W realizacji marzenia dopingowała ją siostra, która była pierwszym recenzentem i krytykiem książki – wychwytywała błędy oraz wspierała ją na każdym etapie jej tworzenia. Ania postanowiła wydać swoje dzieło w modelu self-publishing, czyli opublikowała je nakładem własnym z pomocą systemu wydawniczego Ridero. Uważa ona, że bardzo ważną rolę w powstaniu własnej publikacji odgrywa ilość przeczytanych pozycji wydawniczych. Sama stara się czytać jedną książkę tygodniowo, a jej ulubionym autorem jest James Dashner. Dzięki swojej pasji Ania doskonali stale warsztat pisarski, rozwija wyobraźnię i dzieli się swoimi przeżyciami z innymi czytelnikami.
Książka „Zostań” jest już dostępna w księgozbiorze biblioteki szkolnej, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z twórczością Anny Kiełtyki. Z ogromną radością informujemy również, że następna część książki już jest w trakcie pisania i niedługo zostanie przekazana do druku.