Szkolna liga siatkówki

Zwycięzcami VI edycji Szkolnej Ligi Siatkówki został zespół „ KADRA POLSKI”, w składzie: Bartłomiej Sierszyński, Bartosz Bryniak, Łukasz Widuliński, Kacper Gałka, Jakub Gałka, Kacper Stachurski.
Turniej składał się z dwóch rund - jesiennej i wiosennej, a mecze rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Zwycięska drużyna otrzymała wspaniały puchar oraz pamiątkowy dyplom. Do rozgrywek zgłosiły się 4 zespoły.

Pozostałe trzy to:
EGZOTYCZNE PARTACZE:
Kacper Piąty, Dominik Mordaka, Damian Jurczyk, Jakub Migza, Dominik Łyżwiński, Mateusz Lis, Patryk Żaba, Patryk Domagała, Piotr Kuś, Dominik Malinowicz.
VC ULANI:
Wiktor Natkaniec, Sebastian Kulawik, Bartosz Dróżdż, Dawid Stanek, Nikodem Kania, Jacek Zub, Jakub Sado, Kamil Gajda, Stanisław Trepka.
FC HARNAŚ:
Dawid Tracz, Kacper Szwej, Damian Kastek, Michał Koźlicki, Przemysław Szewczyk, Piotr Seweryn, Michał Nowakowski.
Po wakacjach kolejna edycja rozgrywek. Już dzisiaj zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłorocznym turnieju .
Grzegorz Żmudka

Szkolna liga siatkówki 1  Szkolna liga siatkówki 2