Zakończenie praktyk w SewilliTrzeciego czerwca 2022r. grupa 23 uczniów z zawodu technik mechanik, technik logistyk, technik elektryk, technik elektronik z celującymi ocenami w dzienniczkach praktyk zakończyła trzytygodniową praktykę w Sewilli w ramach projektu „Euromechan _hiszpańskie inspiracje w polskim technikum” realizowanego z programu POWER. Nad bezpieczeństwem grupy czuwali opiekunowie: Pani Dyrektor Aldona Nowicka, Pani koordynator projektu Elżbieta Kania, Pani Ewa Witkowska i Pani Bogusława Sypień.

Zdjęcia w GALERII.

Każdy z uczestników uzyskał: certyfikat ukończenia kursu języka hiszpańskiego na poziomie A1, certyfikat potwierdzający udział w projekcie osób uczących się, certyfikat ukończenia szkolenia językowo – kulturowo – pedagogicznego, dokument Europass Mobilność. Projekt realizowany był z wykorzystaniem systemu ECVET.
Młodzież w czasie pracy w hiszpańskich zakładach doskonaliła umiejętności zawodowe, własny warsztat pracy ale przede wszystkim przełamywała barierę językową, poprawiała swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim i hiszpańskim. W ramach upowszechniania rezultatów projektu przygotowali relację z całego projektu zamieszczając swoje zdjęcia i komentarz z praktyk i pobytu na facebooku tworząc grupę: „EuroMechan-hiszpańskie inspiracje w polskim technikum-Sewilla mobilność III”, na którą serdecznie zapraszamy.
PROJEKT: „ Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego ” współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.