Koncert charytatywny

W sobotnie popołudnie, w dniu 28.05.2022 r. o godz. 16.00, w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu, odbył się XV Koncert Charytatywny Stowarzyszenia na rzecz oświaty, kultury i pomocy społecznej „Wszyscy dla Wszystkich”, z którym Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu współpracuj.

W kweście na rzecz rehabilitacji dzieci i młodzieży polskiej i ukraińskiej, wzięła udział Pani Elżbieta Gądek, a obsługę koncertu wsparli nasi dzielni wolontariusze: Kamil Frydrych i Maciej Jewiarz z klasy 3e, Wiktor Waluga z klasy 3 Fp i Marcel Tworus z klasy 3Ep oraz Kinga Piwowarska z klasy I A.

pobrane

Podczas Koncertu publiczność mogła zobaczyć przepiękny spektakl muzyczno-taneczny pt. „Początek” w wykonaniu Pracowni Muzyczno-Teatralnej Pozytywka (scenariusz, reżyseria i przygotowanie wokalne Iwona Pilarz; choreografia i przygotowanie taneczne Oleg Sapronczyk; aranżacje muzyczne: Konrad Szlęzak; opracowanie muzyczne: Łukasz Węglarz).
Patronatem honorowym imprezę objęli: Wiceminister Sportu i Turystyki Jacek Osuch, Poseł na Sejm RP Agnieszka Ścigaj, Starosta Olkuski Bogumił Sobczyk, Burmistrz MiG Olkusz Roman Piaśnik.