Dzień Sportu 2022Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu rozpoczął maj obchodami Dnia Sportu. "Istotą igrzysk nie jest zwyciężyć, ale wziąć udział. Nie musisz wygrać, bylebyś walczył dobrze". Te piękne słowa Pierre'a de Coubertina można odnieść do zmagań naszej młodzieży, która 2 maja spróbowała swych sił w wielu dyscyplinach indywidualnych (bieg na 100 m, bieg na 400 m, skoki na skakance, skok w dal, kapki na czas) oraz zespołowych (sztafeta 4x100m, bieg w worku, przeciąganie liny). Były emocje i zdrowa rywalizacja. Ale pamiętaliśmy także, że jest to również Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Dlatego sportowe zmagania na stadionie MOSiR rozpoczęliśmy od uroczystego przemarszu z flagą, natomiast przerwę w fizycznym wysiłku wypełnił quiz historyczny. Świętowanie dopełniły cukiernicze wypieki oraz wspaniała pogoda. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w GALERII i na szkolnym facebooku.

Zdjęcia w GALERII.