zakonczenie roku szkolnego klas 4 1Uroczystemu zakończeniu roku klas IV towarzyszyło motto: „Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.” Piątek 29 kwietnia 2022 roku. To była prawdziwie wiekopomna chwila, gdy Pani Dyrektor Aldona Nowicka wręczyła dyplom i nagrodę uczniowi, który kończy technikum z najwyższą w historii szkoły średnią 5,44. Czy Maksymilian Rychliński znajdzie swojego następcę? Czy dotychczasowy Przewodniczący – Jakub Cebo – znajdzie godnego kontynuatora swoich działań? Jak będą wyglądać korytarze bez pełnej optymizmu Julii Zub?

Zdjęcia w GALERII.

 

Przy sztandarze stać będą już inni, młodsi uczniowie. Ta szkoła bez tegorocznych maturzystów będzie zupełnie inna. Jak podkreśliła Pani Dyrektor, wszyscy uczniowie, których dziś żegnamy, są wyjątkowymi, mądrymi ludźmi.
„Ale to już było i nie wróci więcej…” – zagrał nam „Mechan Band”. To prawda. Ale szkoła ta przyciąga nietuzinkowych ludzi i to oni będą kontynuować tę historię.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii oraz na szkolnym facebooku.