Dzień otwartyTego dnia przez szkolne korytarze przewinęło się ponad 400 uczniów klas ósmych. Przybyła młodzież nie tylko mogła dowiedzieć się, czego mogą się tu nauczyć, nie tylko mogła tego spróbować na przygotowanych dla nich warsztatach, ale mogła poczuć klimat tego miejsca. Uśmiechnięci nauczyciele, czerwone podkoszulki oprowadzających uczniów, dźwięki zespołu „Mechan Band”, zapach grillowanych kiełbasek, słodki smak ciasta. A przede wszystkim pasja młodzieży uczącej się w tej szkole.

Zdjęcia w GALERII.

 

Okazuje się, że nauka może być przyjemna, a wiedzę można zdobywać poprzez działanie. Jak wygląda łuk elektryczny? Jakie doświadczenia przeprowadzamy w pracowni chemicznej? Do czego przydatne okazują się drony? Jak mierzyć świat…?
Geodeta? Automatyk? Technik fotografii i multimediów? Technik grafiki i poligrafii cyfrowej? A może…?
Czy już wybrałeś…?