noc w mechanikuTwórcza Noc pod gwiazdami w "Mechaniku" za nami... Rozpoczęła się w piątek 22 maja o 19:30, a nauczyciele z komisji przedmiotów humanistycznych i pomocniczych przygotowali dla uczniów wiele atrakcji, m. in. warsztaty chemiczne, kreatywne zajęcia, oglądanie gwiazd przez teleskop. Uczestnicy budowali domy, które miały pokonać powódź, a w pracowni chemicznej wykonywali różne mieszaniny i wybuchy. Było coś dla dziewczyn, czyli warsztaty makijażu i coś dla chłopaków – wspólna gra w „Fifę”.

Dla wszystkich - oglądanie filmów. Nie zabrakło poczęstunku i… pizzy! Szkoda czasu na sen, ale i ten jest potrzebny. Młodzież poszła spać późno, ale zasnęła szybko…Opinia uczniów? Czekamy na kolejną taką noc!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII oraz na szkolnym facebooku.