Walentynki 2022

Samorząd Uczniowski i Komisja Samorządu Uczniowskiego i Zajęć Pozalekcyjnych Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza wszystkich uczniów oraz pracowników do wspólnego świętowania „Walentynek”. W tym celu w dniu 7 lutego rozpocznie swoją coroczną misję „poczta walentynkowa”, która działać będzie do dnia 11 lutego.

„Kochać - nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku"

Dzięki temu będziecie mogli obdarować kartką z życzeniami kogoś, kogo darzycie uczuciem, szanujecie czy lubicie. Skrzynki umieszczone będą przy portierni: w głównym budynku, CKU, budynku nr II oraz CKZ. Pamiętajcie o czytelnym zaadresowaniu kartki
z życzeniami (imię, nazwisko, klasa), aby walentynkowe kartki przekazać we właściwe ręce. Spraw drugiej osobie radość i prześlij mu Walentynkę!!!!
Ponadto zachęcamy wszystkie klasy (mające możliwość spotkania się podczas zajęć praktycznych stacjonarnie, a jeśli takiej możliwości nie będzie to korzystając z katalogu dotychczasowych klasowych zdjęć;-) ) do zrobienia zdjęcia zawierającego akcent walentynkowy z zamieszczonymi życzeniami. Wszystkie przesłane fotografie wraz z życzeniami zamieszczone będą na szkolnym Facebooku i Instagramie. Zapraszamy!!!!
Zdjęcia z życzeniami przesyłajcie do swoich wychowawców!