Turniej League of Legends

ZS Nr 1 w Olkuszu oferuje uczniom wiele atrakcji jako odskoczni od codziennego trudu zdalnej nauki. Organizowany corocznie w „Mechaniku” e-sportowy Turniej League of Legends, reaktywowany po feriach, dobiegł końca. Mecze były rozgrywane na mapie Summoner’s Rift w trybie tournament draft. Organizatorem Turnieju i pełniącą funkcję osoby nadzorującej rozgrywki, była jak co roku, Pani mgr inż. Irena Kozub. Gratulujemy zwycięzcom a wszystkich zainteresowanych zapraszamy na Turniej w przyszłym roku szkolnym 2021-2022.

 

Oto wyniki:

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Biełyje Nosy w składzie:
Dawid Gęgotek - kapitan drużyny, klasa 4b,
Szymon Stach klasa 4d,
Bartek Skowron klasa 4b,
Karol Kozłowski klasa 4e,
Dominik Sajdak klasa 3e.

Na drugim miejscu uplasowała się drużyna DTL Pro z klasy 4d w składzie:
Adam Dudek - kapitan drużyny,
Michał Myszor,
Wiktor Romanek,
Daniel Siwek,
Dawid Trojan .

Miejsce trzecie przypadło drużynie Morsujemy BTW z klasy 2e w składzie:
Paweł Chwast,
Nikodem Kania (rezerwowy),
Sebastian Kulawik.
Mateusz Miszczyński,
Dariusz Osuch,
Kacper Starosta.