maskotka 1

Wewnątrzszkolny konkurs na MASKOTKĘ MECHANIKA osiągnął finał. Zgłoszone prace konkursowe były bardzo różnorodne, a uczestnicy wykazali się niesamowitą pomysłowością i umiejętnościami konstrukcyjnymi. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 19.02.2021 r. poprzez głosowanie on-line przeprowadzone na szkolnym fb. Najwięcej głosów społeczność szkolna oddała na pracę konkursową Piotra Czarnoty z klasy 2a TM, tym samym Maskotką naszej Szkoły został SMOK, dla którego wkrótce wybierzemy sympatyczne imię.

Kolejne miejsca zajęły prace: Oliwiera Kasprzyka i Jakuba Ćwika z klasy 1Ep TME, Jakuba Piekarka z klasy 1BS MPS oraz Michała Guta z klasy 1Fp TE.
Młodym, kreatywnym konstruktorom rozdane zostały dyplomy i medale oraz równorzędne nagrody rzeczowe ufundowane przez Pana Bartłomieja Chłostę z firmy ANBI-TECH. Zwycięzca konkursu otrzymał dodatkowo od organizatora konkursu nagrodę indywidualną w postaci mechanicznego modelu motocykla do składania.
Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!

maskotka 2   maskotka 3