Malaga

W związku z zakończeniem prac komisji rekrutacyjnej do projektu: „Euromechan _hiszpańskie inspiracje w polskim technikum” o numerze POWERVET-2020-1-PL01-KA102-078346 mobilność I mamy przyjemność ogłosić jej wyniki.

20 uczniów klas drugich po szkole podstawowej poleci na praktyki do Malagi w Hiszpanii w dniach 25.07.-14.08.2021r. Praktyki będą odbywać się w firmach z zakresu branży logistycznej, mechanicznej, mechatronicznej, chłodnictwa i klimatyzacji, elektrycznej i architektury krajobrazu.

Wyniki dostępne są na tablicy ogłoszeń w szkole. Każda osoba składająca dokumenty rekrutacyjne zostanie również poinformowana indywidualnie.
W związku z nie zgłoszeniem się uczniów z zawodu technik automatyk i technik pojazdów samochodowych przewidziane na te zawody miejsca zostały przeniesione na uczniów którzy spełniają założenia regulaminu rekrutacji- zostało przesunięte 1 miejsce na zawód technik elektryk i 1 miejsce na zawód technik chłodnictwa i klimatyzacji. Jedna osoba jest na liście rezerwowej.
Wyniki rekrutacji są zgodne z Regulaminem rekrutacji.
Projekt jest realizowany w Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER), zawartym w projekcie „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”.
Gratulujemy!