AMT info12 października 2024 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Olkuszu ruszyła V edycja Akademii Młodego Technika. Pani V-ce Dyrektor Dagmara Chorzępa uroczyście przywitała zgromadzonych gości w murach szkoły.
Zajęcia warsztatowe prowadzili prawdziwi pasjonaci nauki w składzie: mgr Patrycja Gamrat, mgr Mariusz Grewenda oraz mgr inż. Marek Malina. Zapraszamy naszych studentów na sobotnio - listopadowe spotkanie… Oj będzie się działo….

Zdjęcia w naszej GALERII

30 uzdolnionych odkrywców rozpoczęło swoją edukację w nowocześnie wyposażonych pracowniach. Po pierwszych zajęciach warsztatowych nie są im obce napędy pneumatyczne w komputerowych symulacjach czy też fotografia w świetle barw. Najmłodsi nasi studenci wykazali się zdolnościami manualnymi wykonując jesienne kompozycje kwiatowe.