G73H gilotyna

Warsztat pracy przyszłych grafików i poligrafów wciąż się poszerza dzięki współpracy Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu z drukarnią Grafpress, którą nasi uczniowie znają nie tylko z praktyk zawodowych.
Z początkiem roku szkolnego otrzymaliśmy od Pana Łukasz Kajdy specjalistyczną cyfrową maszynę drukującą bizhub PRESS C1060 / C1070 / P firmy Konica Minolta. Tym razem szkolna pracownia została obdarowana profesjonalną gilotyną do cięcia papieru – kartek, książek i różnego rodzaju materiałów.

drukarka konica minolta bizhub press c1070

Młodzież może poczuć się jak w prawdziwej drukarni, dokonując profesjonalnej obróbki swojego dzieła z dokładnością do 0,1 mm.
Bardzo dziękujemy Panu Łukaszowi Kajdzie za przyczynienie się do wysokiej jakości wyposażenia pracowni grafiki i poligrafii cyfrowej.