World Skills Poland

Eliminacje Krajowe WorldSkills Poland „Nowe Technologie” – 2 czerwca 2021, Lublin. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus + w Polsce zaprasza do udziału w konkursie umiejętności zawodowych dla uczniów szkół branżowych i technicznych – Eliminacjach Krajowych WorldSkills Poland „Nowe Technologie”, które odbędą się 2 czerwca 2021 roku w Lublinie.

 

 

 

Eliminacje obejmą 5 konkurencji dotyczących tzw. zawodów przyszłości takich jak:

- Robotyka mobilna
- Cyberbezpieczeństwo
- Mechatronika
- Przemysł 4.0
- Chmura obliczeniowa

Więcej informacji o konkursie na stronie: www.worldskillspoland.org.pl/skillspoland2021-lublin/
Głównym organizatorem eliminacji w Lublinie jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji wraz z Urzędem Marszałkowskim Województw Lubelskiego i partnerami: Lubelskim Centrum Innowacji i Technologii oraz Stowarzyszeniem „Cyberbezpieczni” we współpracy z partnerami konkurencji: Festo, T-Systems, ITSS, Spice Gears.
Zachęcamy nauczycieli do zgłaszania swoich najzdolniejszych uczniów.
Zwycięzcy będą reprezentować Polskę na WorldSkills Shanghai w październiku 2022 r.