motoryzacja 2019

Miło poinformować, że uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu odnieśli kolejny sukces edukacyjny. W dniu 25 kwietnia 2019 r. uczniowie z ZS Nr 1 w Olkuszu Kamil Dziechciewicz z kl3c, Wojciech Kiwior z kl.3b i Marcel Kocjan z kl.3f zakwalifikowali się do etapu drugiego – wojewódzkiego, 21 edycji trójetapowego, Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, organizowanego przez Policję, Małopolskie Kuratorium Oświaty i Związek Motorowy. Etap powiatowy odbył się w Komendzie Powiatowej Policji w Olkuszu i był poświęcony przepisom ruchu drogowego. Etap wojewódzki będzie przeprowadzony w dniu 25 maja (sobota) 2019 r. w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego w Nowym Sączu. Opiekunką naszych uczniów jest Pani Edyta Haberka i Pan Krzysztof Ochała.
Serdeczne gratulacje!