Aktualności

32-300 Olkusz,
ul. Górnicza 12

+48 32 643 04 50
szkola@zs1olkusz.edu.pl

Marek
Odsłony: 46

Liga Młodych Logistyków

Trwają zapisy do X jubileuszowej edycji Ligi młodych Logistyków.
W celu wzięcia udziału w konkursie należy:
- zebrać 3-osobowa drużynę (można zgłosić do Konkursu maksymalnie dwa trzyosobowe zespoły pod opieką jednego nauczyciela)
- skontaktować się z nauczycielem-opiekunem konkursu
- wysłać zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

LINK DO REGULAMINU

 

 

Zgłoszenie powinno zawierać:
- Formularz zgłoszeniowy
- Zgodę na udział w konkursie
- Zgodę na publikację wizerunku.

Zgłoszenie zespołów do eliminacji dokonuje się elektronicznie do dnia 1 grudnia 2020 roku na adres
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. za pośrednictwem formularza stanowiącego Załącznik nr 2 do regulaminu. Załącznik nr 2 należy wypełnić elektronicznie (w pliku WORD/PDF). Zgłoszenia są przyjmowane do 1 grudnia 2020 r. Eliminacje polegają na rozwiązaniu zadań online przez cały zespół (test na platformie elektronicznej) i odbędą się 7 grudnia 2020 roku w godzinach 1100 – 1130.
Link do platformy zostanie przesłany zespołom na podany w zgłoszeniu do Konkursu adres mailowy o godzinie 10:00. Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji oraz finału i odbywa się w formie rywalizacji zespołowej. Eliminacje mają formę testu online jednokrotnego wyboru. Pytania będą miały na celu sprawdzenie zarówno wiedzy teoretycznej jak i jej praktycznego zastosowania w codziennym życiu. Czas rozwiązania testu to 30 minut (system monitoruje czas trwania Konkursu od momentu kliknięcia w link). Test będzie składał się z 32 pytań spośród których dwa będą wymagały obliczeń. Na początku testu będzie metryczka, w której uczniowie muszą podać skład zespołu oraz nazwę szkoły. Na szkolnym FB odbywają się już przygotowania do I etapu konkursu. Drodzy uczniowie, w ramach rozgrzewki są tu udostępniane stosowne pytania.