32-300 Olkusz,
ul. Górnicza 12

+48 32 643 04 50
szkola@zs1olkusz.edu.pl

Marek
Odsłony: 71

kalicinskapost

Zespół Szkół nr 1 w Olkuszu, w ramach umowy o współpracy z Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Olkuszu, oraz w zakresie szkolnego cyklu Spotkań z Ciekawymi Ludźmi, uprzejmie informuje, że w dniu 08.10.2020 r. o godz. 18:00, w specjalnie przygotowanym pokoju webinarowym w PiMBP, jak również na fanpage PiMBP na fb, odbędzie się spotkanie autorskie on-line z Panią Małgorzatą Kalicińską – autorką książek obyczajowych, w tym bestsellerowej serii „Rozlewisko” („Powroty nad rozlewiskiem”, „Dom nad rozlewiskiem” oraz „Miłość nad rozlewiskiem”).

W celu wzięcia udziału w spotkaniu, należy się zarejestrować, klikając tutaj: https://bibliotekaolkusz.clickmeeting.com/spotkanie-autorskie-z-malgorzata-kalicinska/register.
Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu: „II Olkuski Festiwal u(MOC)nieni Literaturą on-line”.Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
dziedzictwo
Źródło:
- Spotkanie autorskie z Małgorzatą Kalicińską, [dostęp: 05 października 2020https://www.biblioteka.olkusz.pl/o-bibliotece/480-spotkanie-autorskie-z-malgorzata-kalicinska.html