32-300 Olkusz,
ul. Górnicza 12

+48 32 643 04 50
szkola@zs1olkusz.edu.pl

Marek
Odsłony: 137

babski wieczor

Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu łączy naukę z przyjemnościami.
Od ubiegłego roku szkolnego, „Dzień Kobiet” w popularnym „Mechaniku” posiada szczególną oprawę. Jest to BABSKI WIECZÓR, obchodzony po południu, gdy zgiełk szkolny się ucisza, nastrojowy, „klimatyczny” i obfituje w moc atrakcji.
W dniu 5 marca 2020 r. Kobiety „Mechanika” – młodsze i starsze, uczestniczyły w BABSKIM WIECZORZE, który trwał od godz. 14.00 do 18.00 w sali audytoryjnej Szkoły.

Były to niezapomniane chwile, pełne wrażeń, spędzone w damskim towarzystwie.
Atrakcje, jakie były udziałem Pań, to m. in. czekoladowa fontanna, darmowy manicure, warsztaty z wizażystką – Panią Eweliną Kosmalą, warsztaty z fotografem Panią Agnieszką Ryszka „Jak zrobić dobre selfie”, swap ciuchowy czyli darmowa wymiana ubrań i wiele innych niespodzianek … .


BABSKI WIECZÓR przygotowały tradycyjnie Panie pedagog: Ewelina Haberka i Bogusława Sypień oraz Pani psycholog – Agnieszka Jałowiec.
To jeszcze nie koniec obchodów Dnia Kobiet w „Mechaniku”.
Dyrekcja ZS nr 1 w Olkuszu wraz z całą społecznością Szkoły, serdecznie zaprasza Absolwentki i byłe Pracownice ZS Nr 1 w Olkuszu, na Jubileuszowy Dzień Kobiet, który odbędzie się w dniu 7 marca 2020 r. od godz. 16.00 w ZS Nr 1 w Olkuszu, ul. Górnicza 12.