Dzień ChłopakaZespół Szkół Nr 1 w Olkuszu umie się bawić i zawsze jest to zabawa właściwa dla tej szacownej Szkoły, tj. z klasą, elegancją i finezją.
W dniu 28.09.2021 r. w sławetnym „Mechaniku” odbyły się wybory Super Chłopaka w pięciu kategoriach : Chłopak Ideał, Przyjaciel, Mistrz Fachu, Chłopak z poczuciem humoru i Anioł Stróż.
Główną nagrodą była sesja fotograficzna wykonana przez Pana Mariusza Grewendę.

Oto sylwetki zwycięzców naszego konkursu:
Ideał - Kacper Ocieczek 1a - no cóż, nic dodać, nic ująć, to po prostu ideał!
Przyjaciel - Mikołaj Michalik 1a - zawsze pomocny, szczery i potrafiący zrozumieć czyjeś problemy.
Mistrz Fachu - Aleks Jaskólski 3Dp - jest perfekcyjny w tym co robi. W jego słowniku nie ma słów: nie wiem, nie da się, to jest zbyt skomplikowane. Rzeczy niemożliwe robi od ręki a na „cuda” trzeba poczekać.
Anioł Stróż - Jakub Cebo 4f - potrafi bez wahania uratować z opresji. Działa subtelnie, a potem równie delikatnie usuwa się w cień.
Z poczuciem humoru - Karol Haras 1a - z nim nigdy się nie nudzisz, ma dystans do siebie i świata, sprawia, ze na twarzach innych pojawia się uśmiech i żyje się łatwiej.
Dyrektor ZS Nr 1 w Olkuszu, Pani Aldona Nowicka, wraz z klasami laureatów, serdecznie pogratulowała zwycięzcom.
Dzień Chłopaka przygotowały Panie: Sylwia Molik i Anna Habrzyk przy współudziale Samorządu Szkolnego.
Wielkie brawa dla zwycięzców!