ksiazki sercu

We wrześniu i październiku 2018 r. klasa 2b pod opieką mgr Ewy Cieśli wykonała projekt „Książki sercu bliskie…”, w ramach realizacji przez Zespół Szkół Nr 1 w Olkuszu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.
Uczniowie sporządzili przepiękny biały album ilustrowany zdjęciami, szkicami, cytatami, wierszami, relacjami dotyczącymi swoich zainteresowań czytelniczych.

Zdjęcia w GALERII.

Na kartach tego wysmakowanego albumu, przedstawili w bardzo atrakcyjny sposób książki bliskie ich sercu.
„Książki są nie tylko źródłem wiedzy, powiększają zasób słów, uczą myśleć, poprawiają pamięć, rozwijają wyobraźnię, ale też dają wytchnienie i odpoczynek, pozwalają przenieść się w „inne światy”, sprawiając, że troski codzienności odchodzą w dal…” – wpisali uczniowie.

Projekt koordynowała mgr Iwona Rams.