ulubione miejscaW październiku 2018 r. klasy 1f (wych. mgr inż. Tomasz Górecki) i 2BSŚ (wych. mgr inż. Irena Kozub) z Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu, wykonały projekt „Ulubione miejsce do czytania książek”, w ramach realizacji przez Szkołę Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Zdjecia w GALERII.

Uczniowie na przestronnych placach szkolnych, w szkolnym ogrodzie, na boisku wielofunkcyjnym, czytali książki wypożyczone ze szkolnej biblioteki. Starannie wyszukiwali kąciki i miejsca, które wydawały im się najodpowiedniejsze do lektury. Podczas realizacji projektu, uczniowie pogłębili swoje zainteresowania książką, pokazali swoje ulubione miejsca do czytania książek, doświadczyli, że podczas kontaktu z książką relaksują się, wyciszają i napełniają pozytywną energią do dalszych działań szkolnych.

Koordynatorem projektu była mgr Iwona Rams.